2
Yes
None
1
1000000
/wp/tuoteluettelo/
Thumbnail
Sort By:

Tuotemerkit

Tuotteet

Tuotesarjat

PatchBox
PATCHBOX Plus+ Cat. 6
593,96
PATCHBOX Plus+ Cat. 6 Image

PatchBoxin valmis 19″ räkkiin käypäinen ristikytkentäkaapelisarja. Paketti sisältää:

  • 24kpl PATCHBOX Plus+ kasetteja CAT6 kaapeleilla (1.7m)
  • 1kpl PATCHBOX Plus+ runko 19″ räkkiin
  • 2kp säädettäviä asennuskiskoja räkkiin
  • 6x PATCHBOX Patchcatch kaapeliohjureita
  • 2x DIN A5 merkintäliuskoja

Datalehti: – Linkki –

PATCHBOX 365 Cat. 6
494,76
PATCHBOX 365 Cat. 6 Image

PatchBoxin valmis 19″ räkkiin käypäinen ristikytkentäkaapelisarja. Paketti sisältää:

  • 24kpl PATCHBOX 365 kasetteja CAT6 kaapeleilla (0.8m)
  • 1kpl PATCHBOX 365 runko 19″ räkkiin
  • 6x PATCHBOX Patchcatch kaapeliohjureita
  • 2x DIN A5 merkintäliuskoja

Datalehti: – Linkki –

PATCHBOX Plus+ Fiber Optic
680,76
PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Image

PatchBoxin valmis 19″ räkkiin käypäinen ristikytkentäkaapelisarja. Paketti sisältää:

  • 24kpl PATCHBOX Plus+ kasetteja valokuitukaapeleilla (1.7m), saatavilla OM4/OS2 kuidulla ja LC-LC sekä LC-SC liittimillä.
  • 1kpl PATCHBOX Plus+ runko 19″ räkkiin
  • 2kpl säädettäviä asennuskiskoja räkkiin
  • 6x PATCHBOX Patchcatch kaapeliohjureita
  • 2x DIN A5 merkintäliuskoja

Datalehti: – Linkki –

PATCHBOX Setup.exe
147,56
PATCHBOX Setup.exe Image

PatchBoxin valmis 19″ räkkiin käypäinen asennustyökalu. Paketti sisältää:

  • 1kpl Setup.exe työkaluja
  • Kestää jopa 15kg kuormaa

Datalehti: – Linkki –

PATCHBOX Plus+ Cat. 6 LongRange
643,56
PATCHBOX Plus+ Cat. 6 LongRange Image

PatchBoxin valmis 19″ räkkiin käypäinen ristikytkentäkaapelisarja. Paketti sisältää:

  • 24kpl PATCHBOX Plus+ LR kasetteja CAT6 kaapeleilla (2.7m), saatavilla STP sekä UTP
  • 1kpl PATCHBOX Plus+ runko 19″ räkkiin
  • 2kp säädettäviä asennuskiskoja räkkiin
  • 6x PATCHBOX Patchcatch kaapeliohjureita
  • 2x DIN A5 merkintäliuskoja

Datalehti: – Linkki –

PatchBox
PATCHBOX Plus+ Cat. 6 Image
PATCHBOX Plus+ Cat. 6
PatchBoxin valmis 19″ räkkiin käypäinen ristikytkentäkaapelisarja. Paketti sisältää: 24kpl PATCHBOX Plus+ kasetteja CAT6 kaapeleilla (1.7m) 1kpl PATCHBOX Plus+ runko 19″ räkkiin 2kp säädettäv... Read More
Jälleenmyyjä:
Lisätietoja:
593,96
PATCHBOX 365 Cat. 6 Image
PATCHBOX 365 Cat. 6
PatchBoxin valmis 19″ räkkiin käypäinen ristikytkentäkaapelisarja. Paketti sisältää: 24kpl PATCHBOX 365 kasetteja CAT6 kaapeleilla (0.8m) 1kpl PATCHBOX 365 runko 19″ räkkiin 6x PATCHBOX Patchcat... Read More
Jälleenmyyjä:
Lisätietoja: - Takuu 5 vuotta
494,76
PATCHBOX Plus+ Fiber Optic Image
PATCHBOX Plus+ Fiber Optic
PatchBoxin valmis 19″ räkkiin käypäinen ristikytkentäkaapelisarja. Paketti sisältää: 24kpl PATCHBOX Plus+ kasetteja valokuitukaapeleilla (1.7m), saatavilla OM4/OS2 kuidulla ja LC-LC sekä LC-SC liittimillä. ... Read More
Jälleenmyyjä:
Lisätietoja: - Takuu 5 vuotta
680,76
PATCHBOX Setup.exe Image
PATCHBOX Setup.exe
PatchBoxin valmis 19″ räkkiin käypäinen asennustyökalu. Paketti sisältää: 1kpl Setup.exe työkaluja Kestää jopa 15kg kuormaa Datalehti: ... Read More
Jälleenmyyjä:
Lisätietoja: Elinikäinen takuu
147,56
PATCHBOX Plus+ Cat. 6 LongRange Image
PATCHBOX Plus+ Cat. 6 LongRange
PatchBoxin valmis 19″ räkkiin käypäinen ristikytkentäkaapelisarja. Paketti sisältää: 24kpl PATCHBOX Plus+ LR kasetteja CAT6 kaapeleilla (2.7m), saatavilla STP sekä UTP 1kpl PATCHBOX Plus+ runko 19″ räkk... Read More
Jälleenmyyjä:
Lisätietoja:
643,56